Denně 8 - 20 hodin
601 100 141
Odeslat poptávku
Certifikovaný odborník
  • vyhubím štěnice
  • zbavím vás obtížného hmyzu
  • zatočím s hlodavci

Hubím štěnice se zárukou! 7 dní v týdnu, kdekoliv v ČR

Profesionální hubení štěnic se zárukou! Pokud se probouzíte se štípanci a nevíte od čeho? Nebo jste přímo štěnice doma objevili, nebojte se na mě obrátit. Ten samý den, kdy mi zavoláte, k vám diskrétně přijedu v civilním voze a se zavřenou taškou. Byt důkladně prohlédnu a pokud se u vás tento krvežízniví hmyz nachází, tak vás ho hned zbavím.

Každý byt ošetřuji stejně pečlivě jako svůj vlastní! Zbavím vás štěnic i tam, kde jiní neuspěli!

Průběh zásahu

Po příjezdu k zákazníkovy, samozdřejmě neoznačeným vozem v civilním oblečení a s uzavřenou taškou. Prohlédnu byt a určím ložiska výskytu štěnic. Tyto ložiska tepelně ošetřím za účelem likvidace vajíček. (Tento postup je jedinečný tím, že se v 90% připadů nemusí posřik proti štěnicím opakovat). Po té provádím postřik vícesložkovým insekticidním roztokem. Kterým ošetřím postele, všechny spáry, záhyby a stěny v blízkosti postele, kde by se štěnice mohli vyskytovat. Na závěr udělám bariérový postřik v celém bytě, aby se zamezilo jakémukoliv úniku živých štěnic. Celková doba kvalitního zásahu trva 1 až 3 hod. Lze použít, také insekticidní dýmovnici.

Je nutné vyhazovat napadený nábytek?

V poslední době mi často volají zákazníci že jim nějaká deratizační firma zdělila, že musí vyhodit napadenou postel atd. Že jinak štěnice nelze vyhubit. Je to pouze vychytralost deratizačních pracovníků (firem), které štěnice hubit neumí, nebo si chtějí zjednodušit práci. V žádném případě není potřeba nábytek napadený štěnicemi vyhazovat. Pokud je firma jen trochu solidní nebude na vás takové praktiky ani zkoušet!!! Pokud se i přes to rozhodnete napadený nábytek raději vyhodit. Musí být řádně obalen potravinářskou folií a odvezen na sběrný dvůr ke spálení. Jen tak zamezíte dalšímu šíření.

Jak zabránit přenosu štěnice

Prevence proti štěnicím není žádná. Můžete si je přinést z dovolené, z návštěvy známých, s autobusu, nebo při koupi staršího nábytku. Doporučění: Pokud člověk hodně cestuje měl by důkladně prohlédnout postel a okolí postele v hotelovém pokoji než se nastěhuje!!! Nenavštěvovat se s lidmi, o kterých ví že doma štěnice mají a přesto situaci nijak neřeší!!! Nekupovat starší nábytek případně si ho velmi dobře prohlédnout, nežli si ho doveze domů!!! I při výše uvedených opatřeních není stoprocentní, že si domů štěnice nepřinesete. Ale můžete tak toto riziko značně minimalizovat.

Může štěnice šířit nemoci?

I když jsou štěnice neustálé předmětem bádání vědců, zatím nebyl zaznamenán žadný případ přenosu nemoci ze štěnice na člověka. Štěnice jsou pro lidi spíše velkou psychickou zátěží. Při představě, že se máte vyspat v postely kde na vás čeká tento krvežíznivý hmyz, se člověk dokáže jen těžko uvolnit. Další obavou je co na to řeknou známí, protože většina lidí si milně spojuje štěnice se špínou.!!! Což je naprostý nesmysl!!! Štěnice se vyskytují jak v luxusních hotelích, tak i v bytech a na levných ubytovnách. Je jim úplně jedno jestly máte doma uklizeno, nebo ne. A proto pokud štěnice doma objevíte na nic nečekejte a zavolejte sami neodejdou!!! V případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete obrátit.

Zatočte s nezvanou havětí

Objednat likvidaci